Psychoterapia

Leczy i poprawia jakości Twojego zdrowia psychicznego. Pomaga tym, którzy odczuwają dyskomfort psychiczny. Rozwija samoświadomość i zwiększa zrozumienie siebie, swoich emocji, myśli, zachowań i doświadczeń. Pozwala na wzrastanie.

Psychoterapia jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz:

Poprawić swój komfort psychiczny.

Rozpoznać swoje potrzeby i uczucia by osiągnąć zadowolenie z życia.

Odkryć poczucie własnej wartości. Pozostać w autentycznym kontakcie i relacji ze sobą.

Zrozumieć siebie i swoje emocje.

Oswoić lęk, zmierzyć się z depresją czy stresem.

W kryzysie w związku, związanym ze stratą czy odejściem spróbować się odnaleźć i poukładać na nowo relacje z sobą i innymi.

Rozwinąć siebie i swoją relację z drugim człowiekiem, także tym młodszym czy nastoletnim.

Psychoterapia składa się z 3 kroków:

  • Pierwsze 3 sesje na których poznajemy się, ustalamy szczegóły dotyczące procesu, czasu jego trwania i decydujemy wspólnie o dalszej współpracy.
  • Sesje odbywają się raz w tygodniu. Zazwyczaj jest to proces kilku lub kilkunastomiesięczny. Towarzyszy mu atmosfera bezpieczeństwa, akceptacji i budującego się zaufania. Nie ma jednego schematu- to co się dzieje jest zależne od tego, z czym się mierzysz i czego potrzebujesz. Nie zawsze potrzeby są oczywiste, więc nie ma oczekiwania, że będziesz potrafił zdefiniować je od razu. Kluczowe i niezbędne z Twojej strony jest zaangażowanie. Naturalnym jest natomiast, że w zależności od Twojego zdrowia, stanu czy przeżycia bywa ono zmienne.
  • Sesja podsumowująca, która stanowi klamrę całości. Omawiamy przebieg procesu i koncentrujemy się na tym, jak to co się zadziało będzie wspierać Cię na co dzień poza terapią. Patrzysz na sposoby i możliwości wykorzystania samoświadomości, wiedzy i umiejętności. To piękny moment, który jest zwieńczeniem i początkiem Twoich dalszych kroków.

Co otrzymujesz w ramach ceny:

  • Udział w 50 minutowej sesji psychoterapeutycznej bezpośredniej lub online w nurcie humanistyczno- doświadczeniowym.
  • Daję 100% gwarancji jakości.

Jeśli po pierwszym spotkaniu uznasz, że potrzebujesz czegoś innego, zwrócę Ci pieniądze.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.