Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit.a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych). Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Monika Orkan-Łęcka, ul. Graniczna 30, 05-822 Milanówek.


WYŚLIJ

Uzupełnij pola formularza.

Sesje indywidualne prowadzę w Warszawie i Milanówku oraz przez Skype.

Po indywidualnym uzgodnieniu pracuję także w innych miastach.

Warsztaty, szkolenia realizuję on-line i stacjonarnie na terenie całej Polski. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub napisz.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.